1915 : Hans
De spectaculairen en de goddelijke minnares
De spectaculairen en de goddelijke minnares
In de reeks:
De spectaculairen
; #2
Nederlands
2022
Vanaf 9-11 jaar
De heldhaftige illusionisten van het Cabaret der Schaduwen moeten zien te voorkomen dat iemand theaterlegende Sarah Bernhardt kwaad aandoet. Ballonstrip in kleur. Vanaf ca. 11 jaar.
Details
Genre
Avonturenverhalen,
Stripverhalen,
Steampunk
Titel
De spectaculairen en de goddelijke minnares
Scenarist
Régis Hautière
Illustrator
Arnaud Poitevin
Taal
Nederlands, Frans
Oorspr. taal
Frans
Oorspr. titel
La divine amante
Uitgever
's-Hertogenbosch: Silvester, 2022
55 p. : ill.
55 p. : ill.
ISBN
9789463069519
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een historisch stripavontuur over illusionisten en heldendom in het Frankrijk van het begin van de…
Een historisch stripavontuur over illusionisten en heldendom in het Frankrijk van het begin van de 20e eeuw. Professor Pipolet wordt gevraagd om zijn goede vriendin, de theaterlegende Sarah Bernhardt, te beschermen. Sarah ontving meerdere dreigbrieven en iemand lijkt het op haar gemunt te hebben. Pipolet roept de leden van het Cabaret der Schaduwen bijeen. Het gezelschap van illusionisten reist met Sarah mee van Parijs naar Bretagne. Onderweg moeten zij de aanslagen op Sarahs leven zien te voorkomen. Gelukkig kunnen ze gebruikmaken van de vele uitvindingen van professor Pipolet. Met veel humor geschreven. Ballonstrip met sfeervol gekleurde, cartooneske illustraties in een zeer levendige stijl. Geschikt voor lezers vanaf ca. 11 jaar.
Régis Hautière (Bretagne, 1969) is een Franse scenarioschrijver en stripscenarist. Hij schreef meerdere boeken. Zijn werk werd in meerdere landen uitgegeven.
Het boek maakt deel uit van de serie: 'De Spectaculairen'*.